Mały dom może wydać spore oświadczenie. Przykładem jest jednopokojowe mieszkanie obecnie na sprzedaż w budynku Sonoma Lofts, położonym tuż przy Sonoma Plaza.

Nowoczesne mieszkanie w stylu loft, wraz z odkrytymi kanałami wentylacyjnymi, jest wymienione na $ 689,000 i pochodzi z dwupiętrowych wysokich sufitów i ściany okien, które zapewniają poczucie przestronności poza nieruchomości 981-stóp kwadratowych Wielkości. Jest również wyposażony w meble, które zostały ozdobione.

„Wspaniałą rzeczą w poddaszu z super wysokimi sufitami (jest to, że) nie czujesz się, jakbyś był na małej przestrzeni”, mówi Agent nieruchomości Christopher Anderson.

Budynek Sonoma Lofts został wybudowany w 2001 roku. Układ i paleta kolorów urządzenia na sprzedaż sprawiają, że jest on nowoczesny i przewiewny. Białe ściany pozwalają elementom konstrukcyjnym, takim jak schody i balkon, wtopić się w resztę domu i stworzyć poczucie otwartości. Białe meble zostały wbudowane w ściany, w tym kredens z oświetlonymi półkami w jadalni i szafką w części sypialnej na poddaszu. Duża ściana salonu została ozdobiona abstrakcyjnymi wieszakami ściennymi z drutu, które przyciągają wzrok w górę, innym sposobem na stworzenie poczucia przestrzeni.

Białe ściany i białe meble są zrównoważone akcentami zieleni w całym domu, od dwóch dużych obrazów botanicznych w szmaragdowej i leśnej zieleni do drukowanych poduszek rzucających chartreuse po pasujące pistacjowe zielone Stojaki na pomoc kuchenną i czajnik do herbaty. Drewniane meble w różnych odcieniach kontrastują również z białymi ścianami, w tym stół z nieporęcznych płyt z blond drewna, drzewopodobne lampy podłogowe w jadalni i barwione drewniane szafki kuchenne.